Máte rádi Zlín? Žijete tu, pracujete? Seznamujte se tu!


Ať už jste věrný patriot nebo jen hledáte partu fajn lidí do města či někoho na posezení u kávy nebo k návštěvě koncertu, na naší zlínské seznamce jste na té správné adrese! Konečně je zde online prostor pro všechny ze Zlína a lidi z okolí. Jsme moderní seznamka určená výhradně pro seznamování lidí žijících ve Zlíně a v okolí. Tato seznamka v sobě kombinuje prvky sociálních sítí, jaké znáte například z facebooku, a prvky klasických seznamek. Registrace je zcela zdarma, takže proč do toho hned nejít? Všichni nezadaní lidé ze Zlína a okolí zde již jsou, tak se přidejte i Vy! Stačí kliknout na jeden z těchto odkazů (muži vlevo, ženy vpravo):

                                                   


No dobře, ale proč za to mám platit?

Máme za sebou výsledky, díky naší seznamce se dala dohromady celá řada párů. Hodnota naší služby spočívá také v tom, že se nebojíme být jiní a od ostatních seznamek se výrazně lišíme. Čím?

Jsme místní seznamka zacílená na dlouhodobé vztahy
Jsme lokální seznamka, seznamujeme lidi, kteří žijí ve Zlíně nebo okolí. Máme osvědčeno, že tímto prostým teritoriálním zacílením se zvyšují šance na reálné seznámení našich uživatelů až o 400%. Váš protějšek nikdy nebude z druhého konce republiky a seznamování tak nemusí skončit jen u dopisování. Na naší seznamce se s daleko větší pravděpodobností než kdekoliv jinde dostanete k reálným schůzkám a k dlouhodobým vztahům. Jen nečekejte, že to bude hned. Seznamujeme lidi, kteří to se seznamováním myslí vážně: Procházet si volně všechny profily mohou jen uživatelé, kteří sami nahráli vlastní fotku a mají i popisek. Po zkušební době už mohou fotky ostatních procházet jen lidé, kteří mají zaplacené členství. Placení nízkého členského poplatku nám umožňuje odfiltrovat ze seznamky lidi, kteří to vlastně se seznamováním nemyslí až tak vážně. 

Většina z nás nevypadá jako Brad Pitt, Angelina Jolie či jiná hollywoodská hvězda, proto to chce trochu trpělivosti. Nenechte se odradit, když hned po prvních rozeslaných zprávách a po prvním vyhledávání nenajdete hned někoho, kdo po Vás zatouží. Při tříměsíční délce členství se na seznamce postupně objeví a přihlásí velké množství potenciálních protějšků z Vaší věkové skupiny. Chce to jen vydržet a nebýt pasivní. Na seznamku byste se měli pravidelně vracet, abyste mohli kontrolovat, kdo nový se přihlásil od poslední Vaší návštěvy a komu jste se třeba líbili. Čím dříve budete nově registrované protějšky kontaktovat, tím větší šance máte, že tito uživatelé odpoví a seznámí se právě s Vámi. Nebudete-li se na seznamku vracet, ztrácíte mnoho příležitostí na seznámení.
 
Investujeme do toho, aby Váš profil byl vidět 
Na rozdíl od seznamek, které jsou zdarma (a které jsou kvůli tomu zahlceny i celou řadou prázdných profilů) my dokážeme Vašemu profilu zajistit za dobu Vašeho plného členství návštěvnost od velkého počtu potenciálních protějšků. A jak to děláme? Vyvinuli jsme unikátní koncept, díky němuž seznamku a profily našich uživatelů aktivně propagujeme v sociálních sítích (FB) a ve vyhledávačích, a tak dokážeme přivádět na naši seznamku stále nové členy. Kdokoliv je z našeho města (nebo okolí) a aktivně hledá možnost online seznamování se díky tomu dostane právě k naší seznamce. Seznamky, které jsou zdarma, nikdy nemohou zajistit Vašemu profilu takové (relevantní) publikum, jako naše seznamka. Neznamená to ale, že propagujeme jen placené profily. Naopak, propagujeme všechny uživatele, kteří mají nahranou profilovou fotku a zajímavě vyplněné popisky u profilu. Věřte nebo ne, jde nám zejména o to, abyste na naší seznamce našli Váš vysněný protějšek. Finanční příjem ze seznamky je pro nás samozřejmě důležitý (bez něj bychom nemohli investovat do propagace Vašich profilů a zajistit řádný chod seznamky), ale nestojí u nás na prvním místě.

 

 

Informujeme Vás 
Vždy Vám dáváme ihned vědět, že se právě zaregistroval někdo nový, kdo je ve Vaší věkové  kategorii, nebo že právě třeba někdo kladně ohodnotil Vaši fotku. Hodně informací o tom, co se na seznamce právě děje, dostáváte emailem. Pokud by Vás tato emailová forma obtěžovala, můžete si sami v "Nastavení" jednoduše vypnout zasílání těchto emailů. Všechny podstatné novinky a nových uživatelích, nových fotkách a o tom, komu jste se líbili, Vám poté budeme zobrazovat pouze v seznamce.

Máme jedinečné funkce
Naše seznamka má unikátní design, na němž jsme mnoho let pracovali. Máme mnohé funkce, které jinde nenajdete. Přehledně Vám formou seznamů vypisujeme, komu jste se líbili, kdo nový se zaregistroval na seznamce z Vaší věkové kategorie a kdo nový si přidal fotky. V sekci "Hledání" Vám umožňujeme vyhledávat protějšky na mapě nebo si třeba dle potřeby filtrovat výsledky svých vyhledávacích dotazů (například tak, aby se Vám zobrazovali pouze uživatelé s fotkami nebo pouze aktivní uživatelé atd.). Naše seznamka je navíc plně optimalizovaná i pro Vaše mobily, takže se kdykoliv z mobilu můžete podívat, co je na seznamce nového.
 
Zakládáme si na podpoře
K dispozici pro Vás stále máme někoho, na koho se můžete v případě problému nebo jakýkoliv otázek obrátit. A není kdesi v Indii a nemluví na Vás nesrozumitelnou angličtinou. ;) Reagujeme vždy zpravidla do druhého pracovního dne po sdělení dotazu. 
 
 
 
 
"Některé zásadní problémy ve vztazích vznikají z prostého faktu, že většina lidí do něj vstupuje proto, aby něco získala: snaží se najít někoho, kdo v nich bude vyvolávat příjemné pocity. Ve skutečnosti však může vztah vydržet pouze za podmínky, že jej vidíte jako místo, kde naopak dáváte, nikoli místo, kam chodíte brát." — Anthony Robbins