Často kladené dotazy

1. Pro koho je tahle seznamka určená?

Tahle seznamka je určená pro všechny, kteří mají seriózní zájem se s někým vážně a dlouhodobě seznámit. Naše seznamka má reálné výsledky - dali jsme dohromady už řadu šťastných párů a jsme za to velmi rádi. Chcete-li se skutečně seznámit, uděláme všechno pro to, abychom Vám nabídli dostatečný počet relevantních protějšků z Vašeho města či okolí, kteří také hledají seznámení. 

2. Je tato seznamka zdarma?

Ano, ženy mají možnost využívat všechny základní funkce celý rok zdarma. Zvýší se tak počet aktivních uživatelek a ty se navíc pravidelně dlouhodobě vrací. Muži mají zdarma první období po registraci, kterou nazýváme jako zkušební dobu. Poté je třeba zaplatit si členství. Účelem takové zkušební doby je, aby si nejprve každý seznamku mohl zdarma vyzkoušet a zjistit, jak to uvnitř žije a vypadá. Uživatel si tak osahá základní funkce naší seznamky a seznámí se s jejím fungováním. Pak se můžete snadno rozhodnout, jestli Vám naše pomoc při seznamování stojí za to. 

3. Čím se tahle seznamka liší?

Víme, že u monitoru těžko narazíte na lásku na první pohled. Proces seznamování přes online seznamku trvá déle, a proto i naše členství jsou dlouhodobá. Místo obvyklé formy, tedy vysokého poplatku za krátký časový úsek (např. €20 za 14 dní) tradiční u jiných seznamek, Vám tedy nabízíme delší období a nízkou cenu. Klade to ovšem také nároky na Vás coby uživatele. Na naši seznamku byste se měli pravidelně vracet, abyste mohli kontrolovat, kdo nový se přihlásil od poslední Vaší návštěvy. Jen tak budete moci všechny nové potenciální protějšky včas kontaktovat před tím, než se třeba seznámí s někým jiným. Většina z nás nevypadá jako Scarlett Johansson nebo Bradley Cooper. Proto to chce trochu trpělivosti a nedat se odradit, když při prvním vyhledávání nenajdete hned někoho, kdo splňuje všechna Vaše očekávání. Během doby Vašeho plného členství se na seznamce postupně objeví velké množství potenciálních protějšků z Vaší věkové skupiny. Chce to jen vydržet! 

4. Jak se seznámit?

Když se úspěšné zaregistrujete a podrobně vyplníte svůj profil, porozhlédněte se. Můžete hodnotit profily, fotky a popisky ostatních členů i hledat potenciální protějšky. Také samozřejmě můžete (a rozhodně byste měli!) sami oslovovat ostatní uživatele prostřednictvím zpráv a nespoléhat se tak na druhé. Jelikož k nám neustále proudí noví členové, je důležité se pravidelně do seznamky vracet a kontrolovat kdo nový se přihlásil. Výrazně to zvýší Vaše šance! 

Jak napsat zprávu zvolenému členovi:

Jak psát zprávu

5. Jak nahrát a uložit profilovou fotku?

Zobrazíte si ,,Můj profil a pod obrázkem profilu kliknete na ,,Nahrát profilovou fotku“ - neměla by mít více než 4MB - a kliknete na tlačítko ,,Uložit“. Teď už Vaši skvělou profilovku vidí ostatní a i Vy můžete prohlížet fotky a profily potenciálních protějšků. Určitě si proto fotku nahrajte, ale také pečlivě vybírejte, který obrázek chcete, aby Vás prezentoval! 

6. Jak upravit profil?

Nezdá se Vám něco, co jste o sobě napsali? Svůj profil si můžete kdykoliv upravit kliknutím na ,,Můj profil na horní liště. Potom kliknete na tlačítko ,,Upravit profil“ a doplníte si libovolné informace do profilu. Nezapomeňte, že s vyplněným profilem roste šance, že Vás někdo osloví. Třeba se někdo baví u té samé komedie nebo má stejného psa! Zároveň ale důkladně zvažte, co už zasahuje do sféry důvěrných informací. 

7. Jak si přečíst zprávy od ostatních uživatelů?

Pro přečtení zpráv od ostatních uživatelů klikněte na "Zprávy“ na hlavním panelu (vpravo nahoře). Zde se vám objeví informace o doručených zprávách. Ty jsou pro Vaše pohodlí řazeny chronologicky od nejnovějších, takže nejaktuálnější zprávy od toho pravého člověka máte hned na očích! 

8. Co znamenají znaky "▶◀" v některých zprávách?

Pokud dostanete zprávu uvozenou těmito znaky, například "▶ Potkáme se? ◀", jedná se o zprávu generovanou tím, že Váš protějšek použil nějakou kontaktní funkci (v tomto příkladu funkci "Potkáme se?"). Zpráva ve formě "▶ :-) ◀" má také iniciační funkci. V rámci Základního členství tímto náš systém iniciuje konverzace u uživatele, který má méně kontaktů.

9. Kdy si můžu přečíst zprávu od jiného uživatele?

Zprávu od jiných uživatelů si můžete přečíst jednak v rámci zkušební doby a poté kdykoliv v průběhu trvání některého z placených členství. 

10. Dostanu odpověď, i když nemám zaplacené plné členství?

Odpověď určitě dostanete, ovšem přečíst si ji pochopitelně můžete pouze v rámci zkušební doby. Potom už se ke zprávám dostanete jen po zaplacení členství. Ale nebojte, zprávy od pisatele Vám tam zůstanou uložené. Pro placené členství můžete rozhodnout i po skončení zkušební doby a ke svým zprávám se tak následně bez problémů dostanete. 

11. Jak najít "Nastavení" a jak se mám "Odhlásit" z účtu?

Pro "Nastavení" a snadné "Odhlášení" ze svého účtu klikněte nejprve na svou přezdívku v pravém horním rohu. Objeví se nabídka: "Nastavení" a "Odhlásit". V "Nastavení" najdete možnosti týkající se dispozice s Vaším účtem (profilem). Pokud jste platili plné členství jinak nežli platební kartou, musíte se nejprve "Odhlásit"  a poté opětovně do seznamky přihlásit následující pracovní den. Toto odhlášení a nové přihlášení je obzvláště důležité,  aby Váš počítač vůbec zaregistroval, že už jste placeným členem. Jinak Vás obírá o Váš drahocenný čas! 

Následující GIF Vám pomůže s odhlášením.

Odhlášení z účtu

 

12. Prodlužuje se po skončení doby trvání placené členství automaticky?

Když si v "Nastavení" najdete Seznam plateb a kliknete na něj, uvidíte seznam plateb za členství apod. Pod tímto seznamem uvidíte položku Zrušit opakované platby. Klikněte na ni a zrušíte opakování plateb. Pokud budete v budoucnu chtít prodloužit členství, musíte provést další individuální platbu. Pokud tuto položku v nabídce vůbec nenajdete, pak platby probíhají pouze jednorázově a pro jakékoliv další prodloužení placeného členství budete muset znova provést platbu.

13. Jak zaplatit členský poplatek jinak než platební kartou?

Pokud nechcete použít k placení svou kartu, můžete si pochopitelně vybrat jiné metody. Bankovní převody najdete v položce ,,Aktivovat“/,,Vybrat a zaplatit“ kde si v ostatních platebních metodách můžete vybrat svoji banku. Pokud mezi zobrazenými logy svoji banku nevidíte, klikněte na políčko „Jiná banka“. Zde se vám zobrazí platební údaje pro převod z Vaší banky, ať už je to jakákoli. Navíc nabízíme i způsob, zvaný ,,superCASH“. Tohle je progresivní mladší příbuzná staré známé složenky. Kliknete na „superCASH“ a objeví se vám částka a kód. Ty musíte vytisknout a s nimi dorazit na pobočku České pošty nebo Sazky, kde uvedenou částku zaplatíte. Jednoduché a bezpečné! 

14. Je možné platit i jinou platební kartou než českou a dá se to udělat i ze zahraničí?

Samozřejmě to možné je. Všeobecně uznávané karty jako jsou Visa nebo MasterCard dokážeme přijmout a akceptujeme je bez ohledu na to, která banka v jaké zemi kartu vydala. Globalizace v praxi! 

Následující GIF Vám ukazuje příklad, jak zaplatit za zvolené členství. 

Jak zaplatit

15. Co dělat když jsem zapomněl své heslo?

Těch hesel, PINů a čísel, co si člověk musí pamatovat! Kdo by někdy nezapomněl? Naštěstí se takový problém snadno vyřeší. Postup je následovný: jděte na stránku "Přihlášení/Registrace", klikněte na tlačítko "Zapomenuté heslo?“, kde se vám následně zobrazí kolonka Email. Vepište email, na který vám od nás chodí zprávy, tedy ten, se kterým jste se registrovali, a klikněte na tlačítko "Pokračovat“. Na uvedený email Vám pak od nás přijde nová zpráva s aktivačním linkem k obnově hesla. 

16. Jak se odhlásit z účtu na mobilním telefonu?

Jestli využíváte náš seznamovací portál přes mobil, už jste možná s těmi miniaturami na displeji sváděli tuhý boj. I když máte macaté pádlo a jemné prsty, pořád to prostě není takové jako na monitoru a s myší! Na mobilu je nicméně postup na odhlášení následující: v pravém horním rohu najdete ikonu se třemi podélnými čárkami, na kterou kliknete. Zobrazí se Vám menu s několika možnosti, tam kliknete na svoji přezdívku a vyberete možnost "Odhlásit". A je to.

17. Jak smazat profil na seznamce?

Už jste se seznámili a odlétáte na svatební cestu? Svůj profil můžete kdykoliv smazat kliknutím na svoji přezdívku a následně na tlačítko "Nastavení". Posuňte se do spodní části stránky na sekci "Stav účtu" a vyberete možnost "trvale smazat můj účet". Pak už si můžete užívat svatební cesty, ať míříte k Lipnu nebo na Seychely! 

Následující GIF Vám názorně ukáže, kde můžete profil smazat. 

Jak smazat profil

 

 

 

"Některé zásadní problémy ve vztazích vznikají z prostého faktu, že většina lidí do něj vstupuje proto, aby něco získala: snaží se najít někoho, kdo v nich bude vyvolávat příjemné pocity. Ve skutečnosti však může vztah vydržet pouze za podmínky, že jej vidíte jako místo, kde naopak dáváte, nikoli místo, kam chodíte brát." — Anthony Robbins